ویرایش

سلام

وقت اینکه بخواهم کار جدیدی نویسم نیست. دیدم بد نیست گاهی هم یاد بعضی کارها باشیم. آشنایی من با پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات فصل تازه ای را در زندگی من رقم زد. خوشحالم که این تجربه را دارم. در مدت کوتاهی که در سال 87 در قسمت انتشارات کار کردم چند جزوه با ویرایش من ( و احتمالا پر از غلط) چاپ شد. مثل این یکی. نتایج نظرسنجی جالب بود. برای من این نکته را داشت که هر چه افراد باسوادتر می شوند راحت تر  تغیر را می پذیرند.

نظرسنجی تلفنی ازمردم تهران درباره تغییر ساعت رسمی کشور  

مجری : مرکز افکارسنجی و رصد فرهنگی
ویراستار ادبی : شکوفه صمدی
تعداد صفحه : 34
نوبت چاپ : اول
شمارگان : 25
ناشر : پژوهشگاه فرهنگ ،هنر و ارتباط

 

نظرسنجی تلفنی ازمردم تهران درباره تغییر ساعت رسمی کشور  

مجری : مرکز افکارسنجی و رصد فرهنگی
ویراستار ادبی : شکوفه صمدی
تعداد صفحه : 34
نوبت چاپ : اول
شمارگان : 25
ناشر : پژوهشگاه فرهنگ ،هنر و ارتباطات

طرح جلد

/ 7 نظر / 13 بازدید
تارا

سلام عزیز دلم به به چه کارهای خوبی می کنی دعا کن منم مثل تو فعال بشم.دوست دارم مواظب خودت باش.

خواب گنجشک(خلیلی)

سلام به همه ی خوبان و مهتران و بهتران آسمان زیبای شما امروز پذیرای جوجه گنجشک تازه از راه رسیده ایست که آمده با تمام وجودش در دستان مهربان شما آرام بگیرد و راهی طولانی رابا شما گام بردارد. به همت عشق و توفیق دوست ،بچه های مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ گچساران از این لحظه صاحب لانه ای گنجشکی در این فضای دوستانه و زیبا شدند. بچه گنجشک ها نیاز به علیک سلام شما دارند و طالب آنند که با آنها باشید بلکه آنها نیز با شما باشند مهربانیتان را آز آنها دریغ نکنید. سلام خانم صمدی عزیز وبلاگ زیبا و ژر از خوبی شمارو مطالعه کردیم و نهایت لذت رو بردیم. خوشحال میشیم اگه سر بزنین و راهنمایی کنین.

سیدحسینی

سلام خانم صمدی گرامی ما خیلی بیشتر از اینها عقب هستیم ... مقیاسهای عادی به کار نمی آیند و روز و شبهای ما دست از ساعت برداشته اند ... فراموشی ما به روز شد ... [گل]

مثل نيامدن

سلام شكوفه خانم ممنون از حضورتان. لااقل آدرس تان را پيداكردم. بيشتر خواهم آمد