یادداشت روز (شکایت)

سلام

چند وقت است می خواهم جبران کم کاری های این مدت را بکنم و این وب را زودتر به روز کنم اما نمی شود. یعنی هربار هم که دست به کار می شوم با هزار جور مشکل مواجه می شوم مثل قطع شدن اینتزنت یا ...یا وقتی نمایش را می زنم اصلا از وب خارج می شود. الان هم آمدم دیدم نه خبری از یک بسته سیگار در تبعید است و نه کتاب الهام اسلامی و... همان مولوی هم به چه شکل افتضاحی نمایش می دهد. این طوری ادامه یابد چند وقتی دورش را خط می کشم.

اگر شما می دانید مشکل کجاست کمک کنید.

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اکرم

اصولا ادامه دادن یه کار به مدت طولانی بسیار سخت است و یکی از سخت ترین هایش به نظر من وبلاگ نویسی است که بنده به علت تنبلی مزمن ملی! هرگز زیر بار آن نزول اجلال نفرموده ام رفیق جان! انشاالله تحت توجهات حضرت ولی عصر و ولی بقیه اوقات! وبلاگتان به اذن الهی و امدادهای غیبی درست خواهد شد. بترکد چشم حسود و بخیل!

سیف حسین

نهان است این دشواره در کاوک تنهایی آب.

مجید

یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی آنقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت یلدایتان مبارک.

فرزانه رحمانی

سلام عزیز و تو کار خودت رو بکن و بنویس ما یه طوری می خونیمش

مرتضی

سلام.مشکل شما رو می تونم به دو چیز ربط بدم.اول سرعت پائین اینترنت دوم قالب وبلاگتون.پیشنهاد می کنم از قالبهای ساده خود سایت پرشین بلاگ استفاده کنید.

م.کیا

سلام.اگر مایلید در باره بانوی سرخ پوش بیشتر بدانید. پست "به رنگ یاقوت" در وبلاگ من را مطالعه فرمایید.در ضمن از نظر شما استفاده خواهم کرد.

م.کیا

سلام.پست "به رنگ یاقوت" به عنوان اولین پست وبلاگ در مطالب آذر ماه آمده.

سهیلا

سلااااااااااااااااااااااااام

بهنام.ج

ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت ! دست مرا بگیر که آب از سرم گذشت . مانند مرده ای متحرک شدم ، بیا ! بی تو تمام زندگی ام در عدم گذشت ... در انتظار ردپاي عبورت و گرماي حضورت .

ماجده

[گل]