یادداشت روز

 عمری را پای رابطه ای می گذاری، عشق می ورزی و بی دریغ می بخشی، هر چه از دستت بر می آید می کنی و فکر می کنی همه چیز به خوبی پیش می رود اما ناگاه چشم باز می کنی و می بینی اتاقت را دود گرفته است.

می گویند مثبت اندیش باش اما چگونه می توان در اتاق دود گرفته مثبت فکر کرد؟ چگونه می توان گفت همه چیز به خودت بستگی دارد؟ چگونه می توان به زیبایی ها فکر کرد؟

فکر می کنم این اندیشه ها مثل رنگ کردن آن اتاق است وقتی هنوز از جای جای آن دود بر می خیزد...پنجره ای باید باز کرد تا دود بیرون برود اما این پنجره قفلی دارد که کلید آن  به دست تو نیست. کلید در دست های همان کسی است که چراغ را به اتاق تو آورده است، چراغی که نه گرمت می کند و نه نور می دهد و خاصیتی جز دود زدن ندارد.

/ 14 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زلف شه

سلام شكوفه دوست خوب قديمي كوچولوي نازنين من! چيزي كه نوشتي درست مثي زخمه هاي دل لامصب من بود!!! دستت درست بوس بوس

فرزاد

سلام خوبی ؟ بعضی وقتها می آیم و می بینم که روزهاست که چیزی ننوشته ای بعضی وقتها هم می آیم و می بینم که چقدر نوشته ای و من بی خبرم قسمت های نخوانده ات را خواندم مخصوصا قسمت خیمه را قسمت یادداشت روزت را هم خواندم نمی دانم که چرا مدتی است که تلخ می نویسی ؟ دیگه هر روز باید سعی کنم به وبلاگت سر بزنم تا عقب نمونم از نوشته هایت موفق باشی شکوفه خوب

داریوش

واقعا زیبا بود. باهات موافقم........ به خاطر وب زیبات بهت تبریک می گم...... خوشحال می شم بهم سر بزنی . مرسی . منتظرم. بای تا های.......... [گل][گل]

درخت ابدی

این چراغ فتیله‌ش خرابه، وگرنه باید کارش رو درست انجام بده. شاید هم اونو تا آخر بالا کشیدی و برا همین داره دود می‌کنه.

تارا

سلام عزیز دلم چرا اینقدر غمگین.نبینم غمت را.از اینها گذشته مطالب جالبی بود مخصوصا در مورد مرحوم حداد روان و زیبا نوشتی زبان خیلی خوبی داری آفرین استاد.می بوسمت به زودی میام پیشت یه عالمه می خندونمت.تو رو خدااشکال ویرایشی نگیر.زبون.

نیایش

آنقدر می آیم و آنقدر دعا می کنم تا غبار غم این مهمان ناخوانده ی کنگر خورده را دیگر نبینم! دوستت دارم ![قلب]

سطرگریه

سلام کتاب که گفتی گشتم نبود نگرد نیست [گل]اتاق که دود زده یا باید دنبال خدا بگردی یا پا بلندی در اطراف شهر؟!! با گزارش یک قتل به روزیم

شبنم

سلام ! من آپم !!!!!!!!!!!

شبنم

سلام ........ امروز تولد وبلاگمه ........ آپم ....... حتما بیاین ........

هومن عباسپور

خيلي دردناكه. دوست ندارم چنين چراغي براي كسي باشم و كسي براي من اين‌طور باشه. ولي اگه باشيم و ندونيم چطور مي‌تونيم اينو بفهميم؟